הודעת שגיאה

  • Deprecated function: implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters ב-drupal_get_feeds() (שורה 394 מ-/home/dwo/public_html/bdwo.co.il/includes/common.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls ב-menu_set_active_trail() (שורה 2396 מ-/home/dwo/public_html/bdwo.co.il/includes/menu.inc).

7 באפריל, 2020,

0 תגובות

הגנה נפרדת על עיצובים ומדגמים בישראל

הגנה נפרדת על עיצובים ומדגמים בישראל
עץ דיני הקניין הרוחני, ענפים רבים לו. לכל ענף פרי משלו עם מערכת ייחודית של כללים לגבי כשירותו, טריותו ומועד פקיעת תוקפו. ענף הפטנטים נושא את פרי ההמצאה. ענף סימני המסחר את הסמלילים, ענף זכויות היוצרים את יצירות האמנות ואוצרות התרבות. פירות העיצוב האסתטי נישאים על ענף דיני המדגמים והעיצובים. ענף זה של עץ הקניין הרוחני, נועד לספק הגנה לאסתטיקה ולעיצוב החזותי של חפצים ומוצרים שעיצובם אינו נגזר ישירות מהפונקציונאליות שלהם.

29 במרץ, 2016,

0 תגובות

מבחני הדמיון להפרת מדגם

מבחני הדמיון להפרת מדגם
בית המשפט העליון באנגליה תמך בהחלטת בית המשפט לערעורים, לפיה חברת פי.אמ.אס לא הפרה את מדגמה הרשום של חברת מגמטיק בשל מובחנות בין העיצובים של החברות.

26 בינואר, 2016,

0 תגובות

ביטול מדגם בהליך בפני בית המשפט

ביטול מדגם בהליך בפני בית המשפט
תביעה בה התבקש בית המשפט לקבוע כי הנתבעת מפרה את זכויותיה של התובעת במדגם (מדגם מס' 53151 בעבור פרופיל אלומיניום), ואילו בתביעה שכנגד שהוגשה על ידי הנתבעת נתבקש ביטול רישום המדגם מטעמים שונים וקביעה כי הוא חסר כל תוקף

7 בינואר, 2016,

0 תגובות

אין חשש להטעייה בין אריזת סנו לאריזת לוריאל

אין חשש להטעייה בין אריזת סנו לאריזת לוריאל
לוריאל עתרה לקבלת סעד זמני לפיו על סנו ייאסר לאלתר לייצר ולשווק את מוצרי האמפולה (לפחות באריזותיהם הקיימות) וייאספו כל מוצרי האמפולה, לרבות אלה הנמצאים על מדפי החנויות, ומכירתם תופסק מיד. עיקרה של הבקשה לסעד זמני הוא טענה לקיום עוולה מסחרית של גניבת עין כמשמעותה בחוק עוולות מסחריות

17 בדצמבר, 2015,

0 תגובות

הפרת סימני מסחר וגניבת עין במוצרי DIESEL

הפרת סימני מסחר וגניבת עין במוצרי DIESEL
ביום 9.8.2015 בית המשפט השלום בתל אביב פסק כי על הנתבע לשלם פיצויים בסך 25,000 ₪ לחברת DIESEL הבינלאומית ("דיזל"), על גניבת עין, עשיית עושר ולא במשפט ועשיית שימוש מפר, ככל הנראה מתוך כוונה לסחור, ב-20 זוגות ג'ינסים מזויפים, הנושאים את סימניה המסחריים של התובעת.

7 בדצמבר, 2015,

0 תגובות

שיווק פצירה דומה לא מהווה עילה למתן צו מניעה זמני

שיווק פצירה דומה לא מהווה עילה למתן צו מניעה זמני
ביום 7.8.2015 דחה בית המשפט המחוזי-מרכז את בקשתן של חברות רקיט בנקיזר (ניר איסט) בע"מ ו- LRC Products Limited ("המבקשות") למתן צו מניעה זמני כנגד חברות ניאופרם (ישראל) 1996, בע"מ וד"ר עור בע"מ ("המשיבות") אשר יאסור על המשיבות למכור פצירה חשמלית להסרת עור מכף הרגל - "DOCTOR OR Silk Touch Pedicure Express" ("המוצר") - אשר מהווה, לכאורה, חיקוי מוחלט של המוצר של המבקשות.

26 בנובמבר, 2015,

0 תגובות

הפרת זכות היוצרים בתליון של "האח הגדול"

הפרת זכות היוצרים בתליון של
התובע והנתבע, שניהם מעצבי תכשיטים. צד ג' הינה מזמינת העיצוב נשוא התובענה, אשר הפיקה בזמנים הרלוונטיים לכתב התביעה את תכנית הריאליטי "האח הגדול" ופנתה אל התובע על מנת שיעצב וייצר עבורה תליונים למתמודדי העונה הראשונה של התכנית מתוך כוונה ליצור פתרון אסטטי עבור המיקרופונים הקטנים שהיה על מתמודדי התכנית לשאת על גופם. העיצוב הנבחר היה תליון בצורת מפתח, שבתוכו הוטמנו המיקרופונים. התובע ייצר עבור המזמינה את תליוני המפתחות בעבודת ידו בעונה הראשונה והשנייה של התכנית וכן בעונת ה-VIP.

24 בנובמבר, 2015,

0 תגובות

פולארויד תובעת את גו פרו בגין העתקת עיצוב רשום

פולארויד תובעת את גו פרו בגין העתקת עיצוב רשום
בתחילת חודש נובמבר 2015 הגישה חברת C&A Marketing המחזיקה במותג הצילום הותיק פולארויד (Polaroid), תביעה כנגד חברת גו פרו (GoPro) המייצרת זה מכבר מצלמות אקסטרים.

12 בנובמבר, 2015,

0 תגובות

מעצב / מאייר היזהר: איור של עיצוב מוצר רשום יכול לעלות ביוקר!

מעצב / מאייר היזהר: איור של עיצוב מוצר רשום יכול לעלות ביוקר!
בהחלטה מעניינת של בית המשפט בדנמרק נקבע, כי איור של מיכל פסולת במדריך למשתמש של מוצר משלים, מהווה הפרת מדגם.

27 באוקטובר, 2015,

0 תגובות

הפרת סימן מסחר ומדגם במוצרי חשמל Gewiss

הפרת סימן מסחר ומדגם במוצרי חשמל Gewiss
התובעת הגישה תובענה לתשלום פיצויים בסך 300,000 ₪ ולסעד מניעתי בטענה להפרת זכויות הקניין הרוחני שלה באביזרי חשמל מסוג שקעים, מתגים, מפסקים, מסגרות לבתי שקעים ומתגים, נתיכים, בתים ותעלות לחוטי חשמל ומוצרים הנלווים להם.

10 בספטמבר, 2015,

0 תגובות

ספר חדש: תרופות כספיות בהליכי קניין רוחני

ספר חדש: תרופות כספיות בהליכי קניין רוחני
ספר זה מנסה להתמודד עם קושי בקביעת הפיצוי בהליכי קניין רוחני, הספר פורס בפני הקורא, יהא שופט היושב בדין או עורך דין המייצג את לקוחותיו בסכסוך הנוגע לסוגיות קניין רוחני, את דברי החקיקה והפסיקה של בתי המשפט בישראל ובעולם ומנתח אותם ניתוח כמותי ואיכותי תוך מתן ביקורת, הסברים ונימוקים ברורים.

11 ביוני, 2015,

1 תגובות

ספר חדש: דיני אינטרנט במשפט המסחרי

ספר חדש: דיני אינטרנט במשפט המסחרי
הספר סוקר ומנתח בפירוט את המשפט המסחרי בעולם המקוון, יסודותיו ומקורותיו, כמו גם את הוראות החוק והפסיקה בארץ ומחוצה לה.

19 באפריל, 2015,

0 תגובות

סימן מסחר על צורת המוצר אייפון 4

סימן מסחר על צורת המוצר אייפון 4
בקשה לרישום סימן מסחר דו ממדי על המראה של אייפון 4 בסוג 9. בוחן מחלקת סימני מסחר השיב כי הסימן המבוקש איננו כשיר לרישום לאור הוראות סעיף 8(א) לפקודת סימני מסחר כיוון שאינו מיועד לשמש לסימון סחורות, אלא הוא דמות הסחורה עצמה. לכך השיבה המבקשת כי המוצר זכה להכרה ולהוקרה בקרב קהל צרכנים בארץ ובעולם, וכן מזוהה עם המבקשת באופן בלעדי. לטענת המבקשת, הסימן נרשם במדינות רבות וביניהן אוסטרליה, ארה"ב, אוקראינה, טורקיה, שוויץ, יפן, צרפת, האיחוד האירופי והונג קונג. באותו מכתב ביקשה המבקשת לבסס רישומו של הסימן המבוקש על סעיף 16 לפקודה ונוכח סימן המסחר הרשום מס' 3,470,983 בארה"ב.

9 באפריל, 2015,

0 תגובות

דירוג legal500 לשנת 2015 לתחום הקניין הרוחני

דירוג legal500 לשנת 2015 לתחום הקניין הרוחני
במסגרת דירוג משרדי עורכי הדין בישראל בתחום הקניין הרוחני שפורסם ביום 9.4.2015, פרסם מדריך הדירוג הבינלאומי legal500 את משרדי עורכי הדין המובילים בישראל במספר תחומי עיסוק. במסגרת זו, נבחר משרד 'דרורי - וירז'נסקי - אורלנד' כאחד ממשרדי עורכי הדין המובילים בישראל בתחום הקניין הרוחני.

2 באפריל, 2015,

0 תגובות

דירוג Duns לשנת 2015 לתחום הקניין הרוחני

דירוג Duns לשנת 2015 לתחום הקניין הרוחני
במסגרת דירוג הנישות של משרדי עורכי הדין בישראל שפורסם ביום 29.3.2015, פרסם מדריך הדירוג הישראלי Duns 100 הפועל בשיתוף פעולה עם העיתון הכלכלי 'גלובס' את משרדי עורכי הדין המובילים בישראל במספר תחומי עיסוק. במסגרת זו, נבחר משרד 'דרורי - וירז'נסקי - אורלנד' כאחד ממשרדי עורכי הדין המובילים בישראל בתחום הקניין הרוחני.

11 במרץ, 2015,

0 תגובות

מוניטין במוצר שלא שווק המהווה המשך לקו מוצרים קיים

מוניטין במוצר שלא שווק המהווה המשך לקו מוצרים קיים
תביעה של דבר בגין טענה להפרת מדגם וגניבת עין בעיצוב של דגם חדש למצעים המכונה "דובוני היער". מכאן התביעה שבמסגרתה התבקש סעד כספי של 1,992,338 ש"ח בגין הנזקים שנגרמו לדבש והפגיעה במוניטין שלה. כן התבקש צו מניעה זמני האוסר על הנתבעים לייצר, לשווק ולמכור את דגם "דובוני היער".

9 במרץ, 2015,

0 תגובות

דירוג ILO לשנת 2015 לתחום הקניין הרוחני

דירוג ILO לשנת 2015 לתחום הקניין הרוחני
במסגרת דירוג עורכי הדין בישראל בתחום הקניין הרוחני שפורסם ביום 1.3.2015, פרסם מדריך הדירוג הבינלאומי ILO את עורכי הדין המובילים בישראל במספר תחומי עיסוק. במסגרת זו, נבחר ד"ר יונתן דרורי ממשרד 'דרורי - וירז'נסקי - אורלנד' כאחד מעורכי הדין המובילים בישראל בתחום הקניין הרוחני (התמחות פטנטים).

8 במרץ, 2015,

0 תגובות

הפרת מדגם של מכנסי ג'ינס

הפרת מדגם של מכנסי ג'ינס
בקשה לצו מניעה זמני אשר יאסור על המשיבים למכור, לשווק או לפרסם דגם מסוים של מכנסי ג'ינס המשווק כיום על ידם, ואשר, לטענת המבקשות, מפר שני מדגמים רשומים (50526, 51959, (המכונים "פאיזה")) הנמצאים בבעלות המבקשת 1, לפי סעיף 37 לפקודת הפטנטים והמדגמים. כמו כן, נטען על ידי המבקשות כי שיווק דגם הג'ינס האמור על ידי המשיבים מבסס אף עוולה של גניבת עין, לפי חוק עוולות מסחריות

25 בינואר, 2015,

0 תגובות

שימוש הוגן ותום לב ביחס להפרת זכויות קניין רוחני

שימוש הוגן ותום לב ביחס להפרת זכויות קניין רוחני
לטענת התובעות, הנתבעים מייצרים, מייבאים ומפיצים כיסא נדנדה לתינוק שהוא העתק מדויק של כיסא הנדנדה מתוצרתן, ומשווקים אותו בישראל בכשני שליש ממחירו של כיסא הנדנדה מתוצרתן, תחת השם "Infanti", תוך הפרה בוטה וגסה של זכויות הקניין הרוחני שלהן.

5 בנובמבר, 2014,

0 תגובות

תקיפה עקיפה בתביעה להפרת מדגם

המערערת הגישה תביעה נגד המשיבים, שהינם יצרני שקיות, בגין הפרת המדגם. המשיבים לא הכחישו שייצרו שקיות, אלא שלעמדתם השקית לא הייתה כשירה מלכתחילה להירשם כמדגם, בשל היעדר מקוריות או חידוש. כן גרסו המשיבים כי פגמים שונים בפנקס ובתהליך הרישום מצדיקים את ביטול המדגם. לטענתם, המדגם הרשום אינו משקף את צורת השקיות שבלב המחלוקת. זאת, שכן לפי גירסתם, לתיק המדגם צורף במירמה שרטוט ובו מסומן בפינות התחתונות של השקית תפר משולש בקו רציף וברור, שלא היה קיים בשרטוט המקורי.

15 בספטמבר, 2014,

0 תגובות

גניבת עין בכיסויים לחלות (ערעור)

המערערים והמשיבים עוסקים בשיווק מזכרות ומוצרי יודאיקה. קארשי עיצבה ושווקה סידרה של כיסויי חלה לשבת. במשך תקופה של כשנתיים, רכשה מרכז המתנות את כיסויי קארשי ושיווקה אותם ללקוחותיה. בחודש ינואר 2009 החלה מרכז המתנות לייבא כיסויי חלה באופן עצמאי מספק בסין ובמסגרת זו רכשה כ- 3,000 יחידות והחלה למכור אותן בארץ.

3 בספטמבר, 2014,

0 תגובות

דיני מדגמים ועיצוב תעשייתי

ערב השקה לספר דיני מדגמים ועיצוב תעשייתי בלשכת עורכי הדין. דברי ד"ר מאיר נועם, רשם הפטנטים והמדגמים (בדימוס)

22 ביוני, 2014,

0 תגובות

הפרת עיצובי אופנה שלא נרשמו כמדגם

הפרת עיצובי אופנה שלא נרשמו כמדגם
בית המשפט המחוזי בהאג הוציא לאחרונה פסק דין בתיק שבו תבעה חברת האופנה O'Neill את חברת הבגדים הסקנדינבית L-Fashion בגין פגיעה בזכויות העיצוב של מעיל סקי.

1 באפריל, 2014,

0 תגובות

היחס בין הגנת מדגם להגנת זכויות יוצרים

התובע טוען להפרת זכויות יוצרים, שיש לו ביצירותיו שיצר בהתאם למוסכם בינו לבין הנתבעת 1, לפיתוח מתחמי קומפי. היצירות אותן יצר התובע כוללות יצירות דו ממדיות, הכוללות שרטוטים אדריכליים; תוכניות; אימג'ים; הדמיות וכד' ויצירות תלת ממדיות, הכוללות מתחמי קומפי; מודלים ואבי טיפוס

26 בפברואר, 2014,

0 תגובות

אין הגנה על דגמי שעונים שלא נרשמו כמדגם

אין הגנה על דגמי שעונים שלא נרשמו כמדגם
הנתבעים שיווקו שעונים בעלי דמיון חזותי של שעונים אופנתיים הדומים לשעוני התובעות, הנושאים שמות שונים ואריזות חיצוניות שונות. התובעת הגישה תביעה ובקשה לסעדים זמניים שעיקרן בטענות לגניבת עין, הפרת זכות יוצרים ועשיית עושר שלא במשפט. התובעות עתרו למתן פסק-דין שיורה לנתבעים לחדול ולהימנע מכל שימוש בשעונים מושא התובענה, וכן לפיצוי בסך של 500,000 ₪.

29 בינואר, 2014,

0 תגובות

ספר חדש: דיני מדגמים ועיצוב תעשייתי

ספר חדש: דיני מדגמים ועיצוב תעשייתי
בשנת 2014 יצא לאור הספר "דיני מדגמים ועיצוב תעשייתי" - הספר הראשון בישראל שעוסק בתחום האמור באופן מקיף, ספר אשר נכתב על ידי עורכי הדין יונתן דרורי ויותם וירז'נסקי - מייסדי המשרד .

29 באוגוסט, 2013,

0 תגובות

תביעה בגין הפרת מדגם בתלת אופן לילדים

תביעה בגין הפרת מדגם בתלת אופן לילדים
לזכות התובעות רשומים מספר מדגמים בגין תלת אופן לילדים. התובעות סבורות כי תלת אופן אותו משווקת הנתבעת מפר את המדגם שבבעלותה ועל כן הגישה בקשה לסעד זמני אשר יורה לנתבעת להפסיק את שיווק המוצר המשווק על ידה וכן הגישה תביעה בגין הפרת מדגם, גניבת עין ועשיית עושר

13 ביוני, 2013,

0 תגובות

העתקת? ישבת!

העתקת? ישבת!
משרד הפטנטים הבריטי (IPO) הודיע לאחרונה, כי הוא מקדם חקיקה שתקבע, כי העתקת עיצובים הרשומים כמדגמים ומכירת מוצרים מזויפים למטרות רווח, תהיה עבירה פלילית שעונשה עד 10 שנים מאסר.

21 בינואר, 2013,

0 תגובות

ויברטור עם שלוש ביצים – לא יירשם כסימן מסחר

ויברטור עם שלוש ביצים – לא יירשם כסימן מסחר
האם עיצוב של ויברטור בעל שלוש ביצים ראוי להגנת סימן מסחר? בית המשפט האירופי קבע שלא משום שאין לו אופי מבחין ומשום שצורתו נגזרת מהפונקציה שהוא ממלא. קצת על תחום העיצוב התעשייתי, על מהותו ומגבלותיו בארץ ובעולם.

16 בינואר, 2013,

0 תגובות

תמורות בדיני העיצוב התעשייתי בעולם ובישראל

תמורות בדיני העיצוב התעשייתי בעולם ובישראל
שנת 2013 עומדת להיות קו פרשת מים בכל הנוגע לעיצוב התעשייתי בישראל ובעולם. גם באירופה וגם בישראל מתרחשים שינויים רבים בתחום דיני העיצוב התעשייתי (מדגמים) הן מבחינת תוקף ההגנה על עיצובים תעשייתיים בבריטניה והן בהרחבת ההגנה על עיצובים בתחום האופנה בישראל, שלרוב מעצבי אופנה נמנעים מהגשת בקשות למדגמים לגבי העיצובים שלהם.

12 בדצמבר, 2012,

5 תגובות

הסכם סודיות - Non-disclosure agreement

הסכם סודיות - Non-disclosure agreement
מאמר בנושא הסכם סודיות, האם יש צורך בהסכם סודיות?, מה היתרונות והחסרונות של הסכם סודיות?, דוגמה להסכם סודיות ועוד...

31 באוקטובר, 2012,

0 תגובות

העתקה של מוצרי אופנה חסרי מוניטין מותרת

העתקה של מוצרי אופנה חסרי מוניטין מותרת
הנתבע העתיק שני דגמים של שמלות, אשר לטענת התובעים עוצבו על ידם. בגין העתקה הנטענת נתבע פיצוי בסך 510,410 ש"ח ובנוסף התבקש צו מניעה להפסקת מכירת הדגמים שנטענו כמפרים.

15 באוקטובר, 2012,

0 תגובות

רישום סימן מסחר תלת מימדי על דמות של בקבוק

רישום סימן מסחר תלת מימדי על דמות של בקבוק
רישום סימן מסחר תלת ממדית על צורה של בקבוק. מחלקת סימני המסחר סירבה לרשום את הסימן בנימוק כי הסימן המבוקש הוא סימן תלת-מימדי של מיכל עבור הטובין המבוקשים.

28 באוגוסט, 2012,

0 תגובות

מדגם ישן של מבקשת כפרסום קודם למדגם חדש המוגש על ידה

מדגם ישן של מבקשת כפרסום קודם למדגם חדש המוגש על ידה
הבקשות למדגמים הוגשו עבור "מחבר לצינור". בסיום בחינת כשירות הבקשות לרישום, סירבה הבוחנת לרשום את המדגמים בשל העדר חידוש או מקוריות לאור מדגם רשום קודם על שם אותה מבקשת.

25 ביולי, 2012,

0 תגובות

עשיית עושר בהעתקה של נר נשמה סולארי שאינו רשום כמדגם או כפטנט

עשיית עושר בהעתקה של נר נשמה סולארי שאינו רשום כמדגם או כפטנט
התובע שיווק מוצר בשם "נר התמיד" (נר נשמה סולארי) ולטענותו הנתבעים העתיקו את הנר מבחינה חיצונית ופנימית. נתבע צו קבוע המורה לנתבעים להפסיק ליבא נר נשמה סולארי וכן התבקש פיצויים ללא הוכחת נזק בסך של 100,000 ש"ח, לחלופין, התבקשה השבה מכוח חוק עשיית עושר ולא במשפט, בסך של 64,329 ש"ח.

26 במרץ, 2012,

0 תגובות

גניבת עין בכיסויים לחלות

תביעה זו עניינה בהפרת זכויותיה הקנייניות של התובעת על ידי הנתבעים, בקשר עם סדרת כיסויי חלה לשבת שעוצבו על ידי מנהל התובעת בתחילת שנת 2006

12 במרץ, 2012,

0 תגובות

העתקה של פרטי לבוש שאינם רשומים כמדגם

העתקה של פרטי לבוש שאינם רשומים כמדגם
הערעור עסק בתביעת של המעצבת טלי דדון לפיה דגמי אופנה שעיצבה, הועתקו ושוקו על ידי הנתבעים לצד דגמיה שלה כמוצרי חיקוי זול.

16 בפברואר, 2012,

1 תגובות

הפרת מדגם בשעוני צלילה

הפרת מדגם בשעוני צלילה
תביעה בגין הפרות מדגמים וגנבת עין בדגמי שעונים של חברת SUB.

22 בנובמבר, 2011,

0 תגובות

גניבת עין במצעים והפרת חובות אמון של מתווך

גניבת עין במצעים והפרת חובות אמון של מתווך
תביעה בגין הפרה של זכויות קניין רוחני, שימוש בסוד מסחרי , גניבת עין ועשיית עושר ולא במשפט. בנוסף לטענת דבש המפעל הסיני ניתק את היחסים בשל לחצו של דני דלל ופעולה זו מהווה התערבות לא הוגנת בקשרי המסחר עם המפעל הסיני והפרת אמונים.

19 ביוני, 2011,

0 תגובות

סמכויות המכס לעיכוב טובין המפרים מדגמים, סימני מסחר או מטעים את הציבור

סמכויות המכס לעיכוב טובין המפרים מדגמים, סימני מסחר או מטעים את הציבור
התובעת הגישה תביעה בה ביקשה למנוע את שחרור הטובין. זאת מאחר והמכס סבר כי אין לו סמכות לעכב טובין המסומנים בסימן שאנו רשום.

10 במאי, 2011,

0 תגובות

זכויות יוצרים בגופן

תביעה לתשלום פיצויים בסך של 1,000,000 ₪ בגין הפרה נטענת של זכות יוצרים בגופנים ("פונטים") מסוג "נרקיס תם" ו"נרקיס חדש".

25 באוגוסט, 2010,

0 תגובות

הפרת מדגם וזכות יוצרים באריזה

הפרת מדגם וזכות יוצרים באריזה
נטען כי הנתבעת משווקת מוצרים תוך שימוש בשם דומה ואריזה זהה. כמו כן טוענת התובעת כי הנתבעת משווקת מוצר נוסף באריזה המפרה מדגם הרשום בבעלות התובעת.

24 באוגוסט, 2010,

0 תגובות

גניבת עין באריזות

גניבת עין באריזות
המבקשת מייצרת ומשווקת מוצרי ים המלח בעולם, המבקשת טוענת כי מי מהמשיבים משתמשים באנגליה באריזות הדומות לאריזות המבקשת עד כדי הקמת עוולת גניבת העין, מכאן הבקשה לסעד זמני.

22 באוגוסט, 2010,

0 תגובות

הפרה של הסכם פשרה ביחס להטעיה באריזות - בזיון בית משפט

תביעה בטענה כי המשיבים מפרים זכויות קניין רוחני במיכלי אריזה חד פעמיים למוצרי מזון. במהלך המשפט, הגיעו הצדדים להסכם פשרה. המשיבים, לאחר חתימה על הסכם הפשרה החלו לשווק ולמכור מיכלים חדשים, הדומים, במשמעות הסכם הפשרה, למוצרי המבקשים ומכאן הבקשה לאכיפת הסכם הפשרה.

16 באוגוסט, 2010,

0 תגובות

הפרת מדגם ריפוד למושב רכב

בעתירה למתן צו מניעה שיאסור על הנתבעת להפר את המדגם על ידי מכירה של מוצר דומה או זהה; וכן לחייב את הנתבעת לפצות את התובעת בגין הנזקים הכספיים שנגרמו לתובעת עקב הפרה נטענת של המדגם.

29 ביולי, 2010,

0 תגובות

עשיית עושר בגין העתקת מהדק בטון המוגן במדגם

עשיית עושר בגין העתקת מהדק בטון המוגן במדגם
נטען כי התובעת מייצרת מייבאת ושווקת שני סוגים של מהדקים לחיבור יציקות בטון, הנתבעים משווקים מוצר הדומה דמיון רב למוצר התובעת.

24 ביולי, 2010,

1 תגובות

כיצד לרשום מדגם ולהגן על עיצוב

כיצד לרשום מדגם ולהגן על עיצוב
מדגם רשום - הגנה על עיצוב תעשייתי

1 ביולי, 2010,

0 תגובות

על קניין רוחני

קניין רוחני הינו תת תחום בתוך דיני הקניין אשר נועד להסדיר את שיח זכויות הקניין בנכסים בלתי מוחשיים – חסרי תיחום פיזי כשלעצמם.

6 באפריל, 2010,

0 תגובות

העתקת אביזרי אינסטלציה

תביעה לחיוב הנתבעים לשלם לתובעת סך של 16,000,000 ₪ בגין הפרת זכויות התובעת בשמונה דגמים של אביזרי אינסטלציה שונים, מחמת העתקם, זיופם ושיווקם של האביזרים שלא כדין. התובעת טענה כי הנתבעת רכשה מוצרים המפרים את זכויותיה, במחיר מופחת, ושווקה אותם בידיעה שהיא מפרה את זכויות התובעת במוצריה.

8 בפברואר, 2010,

0 תגובות

הטעייה ביחס לבקבוק משקה

בקשת רשות ערעור על החלטתו של בית המשפט המחוזי בתל אביב יפו (השופט יהודה זפט) למתן צו מניעה זמני, אשר יאסור על המשיבים שימוש במשקה החדש ו/או בתוויות המופיעות עליו. בית המשפט קמא פסק כי משויתרו המבקשים על זכויותיהם בעיצוב הבקבוק בשלב הסעד הזמני, במסגרת ההסכם, אין מקום ליתן סעד זמני בנוגע לעיצוב הבקבוק.

2 בפברואר, 2010,

0 תגובות

על מדגם רשום

מידע כללי על מדגמים, מהותם וההגנה אותם הם מעניקים

12 בינואר, 2010,

0 תגובות

הפרת מדגם למחסום דוקרנים

תביעה בגין הפרת מדגם למחסומי דרך ("מחסום דוקרנים"). לטענתו של התובע, הנתבעים הפרו את המידגם, כאשר הם ייצרו ושיווקו מחסומי דרך דומים לשלו. מחסומי הנתבעים מיוצרים – כך טען התובע – באותה דרך ייצור של המחסומים נושא המידגם של התובע, יש להם אותם ממדים ואותה צורה, והם עשויים מאותם חומרים, באופן שעלול להטעות את קהל הצרכנים.

23 בדצמבר, 2009,

0 תגובות

גניבת עין בהעתקת כיסויים לחלה

בקשה למתן צו לסעד זמני שיורה למשיבים להימנע מלמכור סדרה של כיסויים לחלה או מצה. אשר נטען כי הם מפירים את זכויות המבקשת במוצרים המקוריים אותם היא מייצרת ומשווקת.

10 בדצמבר, 2009,

0 תגובות

בקשה לביטול מדגם רשום על פרופיל בטון

מבקשת הביטול הגישה בקשה לביטול מדגם לאבן שפה מתעלת, בעילת ביטול לפי סעיף 36 לפקודת הפטנטים והמדגמים. נטען כי בשל פרסומים קודמים לרישום המדגם שנעשו בישראל (במסגרת ישיבה ובאינטרנט), דין המדגם להתבטל.

19 בנובמבר, 2009,

0 תגובות

גניבת עין באריזה לתה

בקשה למתן צו מניעה זמני שיורה למשיבות להימנע מלעשות שימוש באריזות המוצרים מסדרת Gold Leaf ו- The Leaves Collection מתוצרת ויסוצקי, בטענה שאריזות מוצרים אלה מפרים את זכויותיה של המבקשת באריזות מוצריה.

23 בפברואר, 2009,

0 תגובות

הפרת זכויות יוצרים במשחק לוח

תביעה למתן צווי-מניעה, צווי-עשה, מתן חשבונות ופיצויים בסך 100,000 ₪, בגין העתקת משחק לוח בשם "נחש מי".
דף קודם
1 2 3 4 5 6 7
דף הבא

תנאי שימוש - אתר DWO

סגור