משרד בוטיק העוסק בתחומי קניין רוחני, פטנטים, זכויות יוצרים, סימני מסחר, מדגמים ואינטרנט

כתבות אחרונות

בחרו קטגוריה:

זכויות יוצרים
פטנטים
מחשבים ואינטרנט
מדגמים
סימני מסחר
סודות מסחר
ליווי מיזמים וחברות
לשון הרע ופרטיות

26 במרץ, 2017,

0 תגובות

דירוג Duns לשנת 2017 לתחום הקניין הרוחני

דירוג Duns לשנת 2017 לתחום הקניין הרוחני
במסגרת דירוג הנישות של משרדי עורכי הדין בישראל שפורסם בחודש מרץ 2017, פרסם מדריך הדירוג הישראלי Duns 100 הפועל בשיתוף פעולה עם העיתון הכלכלי 'גלובס' את משרדי עורכי הדין הטובים בישראל במספר תחומי עיסוק. במסגרת זו, נבחר משרד 'דרורי - וירז'נסקי - אורלנד' כאחד ממשרדי עורכי הדין הידועים בישראל בתחום הקניין הרוחני.

26 במרץ, 2017,

0 תגובות

דירוג IP Stars לשנת 2017 לתחום הקניין הרוחני

דירוג IP Stars לשנת 2017 לתחום הקניין הרוחני
במסגרת דירוג משרדי עורכי הדין בישראל בתחום הקניין הרוחני שפורסם בחודש פברואר 2017, פרסם מדריך הדירוג הבינלאומי Managing Intellectual Property את משרדי עורכי הדין המובילים בישראל במספר תחומי עיסוק. במסגרת זו, נבחר משרד 'דרורי - וירז'נסקי - אורלנד' כאחד ממשרדי עורכי הדין המובילים בישראל בתחום הפטנטים.

9 באוקטובר, 2016,

0 תגובות

הפרת זכויות יוצרים באתר אינטרנט

התובעות מייצרות מוצרים בתחום הקוסמטיקה ומשווקות אותם באתר אינטרנט הכולל תמונות וטקסטים. התובעות טוענות כי הנתבעים מכרו את מוצריהן באמצעות אתר אינטרנט אחר, תוך העתקה לא מותרת של תמונות וטקסטים פרי יצירתן וכדי הפרת זכות היוצרים שלהן. בנוסף נטען כי הנתבעים הפרו את המוסכם בין הצדדים, בכך שמכרו את מוצרי התובעות בחו"ל. בכתב התביעה העיקרי עתרו התובעות לפיצוי בסכום של 200,000 ₪. הנתבעים טוענים כי הנתבע שכנגד 3 ביזה אותם כשסירב למכור להם מוצרים וכי התובעות קשרו אתו הסדר כובל. בכתב התביעה שכנגד, עתרו הנתבעים לפיצוי בסכום של 170,000₪ וכן לצו מניעה קבוע שיאסור על התובעות שלא למכור להם ממוצריהן.

28 בספטמבר, 2016,

0 תגובות

הפרת זכות מוסרית בצילום

צלם מקצועי הוזמן על ידי עו"ד לצלמו כשהוא ישוב במשרדו. עורך הדין שילם עבור הצילום - והפך להיות בעל הזכות הקניינית בו. לאחר מכן, העבירו לאנשי יחסי הציבור לשם הפצתו. בעל מקומון השתמש בצילום בכתבה שנערכה אודות אותו עורך דין מבלי שנתן קרדיט לצלם. האם זכאי הצלם לפיצוי בגין הפרת זכויותיו המוסריות?

28 בספטמבר, 2016,

0 תגובות

עיכוב ההליך בשל הליך המתנהל בפני רשם סימני המסחר

המבקשת, איטונג, הגישה בקשה לסילוק על הסף לחילופין, ביקשה המבקשת כי התובענה תעוכב עד להכרעה בבקשה לתיקון פנקס סימני המסחר ולחלופין למחיקת סימני מסחר מס' 77251, 88583 ו- 11516 (להלן – סימני המסחר), שהוגשה ביום 11.1.16 על ידי המבקשת נגד המשיבות ואשר תלויה ועומדת בפני רשם הפטנטים המדגמים וסימני המסחר.

6 ביולי, 2016,

0 תגובות

תניית שיפוט זר בהסכם באינטרנט - Facebook

תניית שיפוט זר בהסכם באינטרנט - Facebook
בקשה לסילוק על הסף או לעיכוב הליכים בבקשה לאישור תובענה ייצוגית שהגיש המבקש, בהתאם לתניית שיפוט בהסכם שימוש באתר (תקנון אתר) שבין הצדדים.

16 ביוני, 2016,

0 תגובות

סימן גנרי אינו כשיר לרישום

בקשה לרישום סימן המסחר BOOKING.COM בסוגים 39 ו-43 בגין שירותי הובלה ואחסנה והספקת מזון ומשקה. הבקשה סורבה לרישום לאחר שמחלקת סימני המסחר סברה כי הסימן הינו חסר אופי מבחין ביחס לשירותים בגינם נתבקש רישומו ואשר נוגע במישרין לאותם שירותים. המבקשת טענה כי המדובר בסימן תיאורי שרכש אופי מבחין ועל כן כשיר לרישום. המבקשת ביקשה להסיג על ההחלטה בפני הרשם ומכאן הליך זה.

14 ביוני, 2016,

0 תגובות

הפרת זכות יוצרים בצילום ולשון הרע

לטענת התובע, הנתבע 2 העלה תמונה שלו לפורום ללא רשות ונתן קרדיט לאדם אחר. התובע פנה בבקשה לנתבע 2, על מנת שיסיר את יצירתו, אך נתקל בסירוב. נטען גם כי הנתבעים 2-3 השמיצו את שם ההתובע – בין היתר על ידי פרסום סרטון משמיץ.

תנאי שימוש - אתר DWO

סגור